Adapter przedniego/tylnego zacisku PM/PM SHIMANO SM-MA-F220P/PL 220 mm (+17 mm)
Product image 1
1 / 4
To Adapter SHIMANO SM-MA-F220P/PL Umożliwia montaż zacisku Postmount na wsporniku o tym samym standardzie. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 220 mm.
Dostarczany ze śrubami, jestKompatybilny z widelcem/ramą PM 203 mm, do ostatecznego montażu PM 220 mm.
Description
Adapter przedniego/tylnego zacisku PM/PM SHIMANO SM-MA-F220P/PL 220 mm (+17 mm) | Probikeshop