Adapter przedniego/tylnego zacisku PM/PM SHIMANO SM-MA-F220P/PL2 220 mm (+20 mm)
Product image 1
1 / 4
To Adapter SHIMANO SM-MA-F220P/PL2 umożliwia montaż zacisku Postmount do wspornika o tym samym standardzie. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 220 mm.
Dostarczany ze śrubami, jestKompatybilny z widelcem/ramą PM 200 mm, do ostatecznego montażu PM 220 mm.
-65%
Description
Adapter przedniego/tylnego zacisku PM/PM SHIMANO SM-MA-F220P/PL2 220 mm (+20 mm) | Probikeshop