Mechanizm korbowy SHIMANO XT FC-M8120-B2 12V
Product image 1
Mechanizm korbowy SHIMANO XT FC-M8120-B2 12 V ma całkowicie nową konstrukcję, oferującą optymalną sztywność i zmniejszoną masę do precyzyjnej jazdy na wszystkich rodzajach szlaków. Bezpośrednio mocowane tarcze i specjalny profil zębów poprawiają trzymanie łańcucha, zapewniając płynne i wydajne pedałowanie.
Dzięki 172 mm Q-Factor i 48,8 mm chainstay, ten mechanizm korbowy gwarantuje kompatybilność i wydajność, pozostając jednocześnie wszechstronnym i trwałym komponentem dla wymagających rowerzystów.
-65%
Description