SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm)
Product image 1
1 / 3
To Adapter SHIMANO umożliwia montaż zacisku Postmount na tym samym standardowym wsporniku. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 203 mm.
Dostarczany ze śrubami.
Kompatybilny z widelcem/ramą PM 160 mm, do ostatecznego montażu PM 203 mm.
Dostarczany ze śrubami.
-65%
Description
SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm) | Probikeshop